ברוכים הבאים ל-doTERRA Israel!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

"טריו", ערכת היכרות הכוללת 3 דוגמיות של תערובות שמנים אתריים: "נשימה", "על המשמר", "זן העיכול", אריזה הכוללת *3 יחידות של 10 מ"ל. | 31690001

לתת חוות דעת על מוצר זה

זמינות: חסר במלאי

194.50 ₪

סקירה קצרה

"טריו-10" היא ערכת היכרות הכוללת דוגמיות של תערובות שמנים אתריים הכי פופולריים בתקן CPTG®. מתאימה בצורה מושלמת לפרזנטציות של מוצרים, להיכרות, או בתור מתנה לחברים ולשכנים.

"טריו", ערכת היכרות הכוללת 3 דוגמיות של תערובות שמנים אתריים: "נשימה", "על המשמר", "זן העיכול", אריזה הכוללת *3 יחידות של 10 מ"ל.

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

"טריו-10" - ערכת דוגמיות (טסטרים) של תערובות שמנים אתריים הכי פופולריים בתקן CPTG® - "נשימה" (Breathe®), "על המשמר" (On Guard®), "זן העיכול" (DigestZen®). הודות למגוון הרחב של התכונות המועילות, ניתן להשתמש בשלוש תערובות השמנים הללו בקלות במצבים יומיומיים שונים. האריזה הקומפקטית והנוחה של דוגמיות השמנים תמיד יכולה להיות בהישג יד, בכל זמן ובכל מקום. על התווית של כל "טריו" תערובות השמנים מפורט אופן השימוש בכל תערובת, והיתרונות העיקריים שלה.

כשתרצו להתחלק בידע שלכם על השמנים שאתם אוהבים, הדוגמיות המיוחדות של תערובות השמנים יהפכו עבורכם לשותף מושלם. הם יעזרו לאנשים אחרים להבין כיצד להשתמש בשמנים אתריים ובתערובות שלהם, וגם לחוש בעצמם את יתרונותיהם.

בהתאם לצורך ואמצעי שימוש.

משך השימוש: ללא הגבלת משך השימוש.

התווית נגד: לא להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו.

אזהרה: לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים.

תנאי אחסון: לשמור במקום  יבש וקריר.

 • צרפו את כרטיס הביקור שלכם ל"טריו" של דוגמיות, כדי שאנשים שנתתם להם את הדוגמיות יוכלו לדעת יותר אחרי התנסות אישית בתערובות של שמנים אתריים. 
 • מכיל שמנים אתריים בדרגה טיפולית - CPTG®.
 • אריזה נוחה של שמנים לפרזנטציות, וגם בתור מתנות לחברים, שכנים, מורים.
 • עוזר לאנשים חדשים להכיר אישית את היתרונות של שמנים אתריים
 • נוח לקחת אתכם לכל מקום שיהיה תמיד בהישג יד על מנת לנצל את ההזדמנות ולהציג לאנשים אחרים את הפעולות של שמנים אתריים
 • מתאים בצורה מושלמת לפרזנטציה ולהדגמת האיכות והפעולות של השמנים

 • כתוב חוות דעת שלך

  Only registered users can write reviews. Please, log in or register

  יצרן doTERRA