ברוכים הבאים ל-doTERRA Israel!

במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский
:אתרים נוספים

‫ההדרכות

‫ההדרכות מיועדות לקהל הרחב והשתתפות היא ללא תשלום. זוהי הזדמנות נהדרת להרחיב  את הידע בתחום המרתק של ארומתרפיה וכמובן להזמין חברים להכיר את החברה.


הדרכות בסוקולוב 34 ,רמת השרון , בימי רביעי בשעה 18:00. ההדרכות יונחו ע"י פולינה מייזל ואלו הנושאים:

17.10 - חמישים גוונים של כתום - עולם עשיר של שמנים אתרים מפירות הדר

24.10 - פעילות גופנית ואורח חיים בריא עם דוטרה

31.10 - דוטרה במטבח

 הדרכות בימי ראשון יתקיימו בירושלים, במכללת עזריאלי, יעקב שרייבום 26. ההדרכות יונחו ע"י פולינה מייזל וקארה בלאטמן בתוספת מומחים ואורחים נוספים.
נושאי ההדרכות לחודשים אוקטובר ונובמבר:

 

14.10, פולינה מייזל -  "דוטרה - זוהי דרך חיים" כיצד שימוש בשמנים אתריים ומוצרים נלווים של דוטרה יכול לשדרג לכם את איכות החיים. פשוט, זמין, זול, יעיל וטבעי. קארה בלאטמן- שותפות במועדון של חיים בריאים של דוטרהמה נותנת תוכנית LRP

21.10, קארה בלאטמן - "ילדים בריאים ושמחים - זה המפתח לחיים מאושרים"נלמד איך ניתן לעזור לילדיהם מבחינה פיזית, רגשית, ושכלית עם מוצרים של דוטרה.

28.10, פולינה מייזל - "או שאתם שולטים ברגשות או שהם שולטים בכם"שמנים אתרים ככלי עזר לשליטה ברגשות 
קארה בלאטמן "מצבי לחץ ושינה"תוכנית התגמולים של דוטרה. 

4.11, פולינה מייזל - "יש לך את זה!"איך מוצרי דוטרה מספקים לנו את כלמה שצריך לעור בריא וזוהר 

11.11, קארה בלאטמן - "ארומה יוגה" איך ניתן לשלב שמנים בתרגול יוגה נלמד ונתרגל יחד! פולינה מייזל"להיות ספורטיבי יותר כל עם דוטרה"בואו לגלות כיצד ניתן להיעזר בשמנים אתרים כדי לשפר את המצב הפיזי והנפשי. מה ניתן לעשות לפני ואחרי האימונים כדי לתמוך בשרירים ובעצמות ואפילו להעלות מוטיבציה.

18.11, קארה בלאטמן - "ניקוי הגוף"תוכנית ניקוי הגוף של דוטרה - מה, למה, כמה

25.11, פולינה מייזל -  "ארומה -עיצוב"כיצד ניתן ליצור אווירה מושלמת בבית, במשרד ובמכונית. איך מתאימים תערובות לצרכים שוניםקארה בלאטמן"ארומה-בית"איך שומרים על הבית והסביבה שלנו עם מוצרי דוטרה

 


 

 שימו , מכללת עזריאלי כמו כל מוסד מסוג זה , דורש רשימה של משתתפים לכל מפגש עקב סיבות בטחון. אנא, רשמו את שמכם בטבלה בקישור הבא: