ברוכים הבאים ל-doTERRA Israel!

 במידה ואין לכם חשבון באתר ואתם רוצים לבצע רכישה, פשוט הוסיפו מוצרים לסל ותעשו הזמנה בתור אורחים. בשלב מאוחר יותר תקבלו לכתובת הדוא''ל אישור חשבון.

אם יש לכם כבר מס' דוטרה (doTERRA ID) אנא עברו תהליך רישום במערכת כאן.

כניסת לקוחות

 

שכחת סיסמא?

ברוכים הבאים!

עברית Русский

מדוע doTERRA?

כי זאת אהבה

אהבה לצמחים ולנשמה מלאת רוח חיים שלהם, המוסתרת בפרחים, עלים, גזע וגבעולים. הטבע מזהה את נאמנותנו לעולם הצומח ומעניק לנו את המתנה היוקרתית – רכיבים ארומטיים טבעיים בעלי יכולות מופלאות, הידועים בשם שמנים אתריים.

שמן אתרי טהור הינו שיקוי קסום בעל השפעה עצומה על בריאות, גוף ונפש, המסוגל לשפר איכות החיים ולתת לחיים טעם חדש. שמנים כאלו יכולים לשנות מצב רוח, לרגש או להרגיע, להמריץ או לעזור להתרכז. כדי לשמר בשבילנו את התכונות המדהימות האלה באופן מלא, חברת dōTERRA חרטה על דגלה את הטוהר המיוחד של שמנים אתריים שלה כערך עליון.

בריאות, אנרגיה, השראה – כל עוצמה של הטבע מונחת בפניכם ככלי המוכן לשימוש בבקבוקון של שמן אתרי dōTERRA. כדי להכינו, צמחים גודלו ברחבי העולם, נקטפו ברגע מושלם על ידי מגדלים מנוסים ועברו תהליך זיקוק עדין וזהיר לשמירה על יעילות והרכב מושלם.

על מנת להבטיח איכות וטוהר יוצאי דופן, כל שמן עובר בדיקה קפדנית לפי תקן CPTG* המחמיר. משתמשים מנוסים יזהו במידית את האיכות העילית של שמנים טבעיים, בטוחים, ויעילים ברמה טיפולית של dōTERRA.

כדי לשמור על הבטיחות ועל האפקטיביות המרבית של שמנים אתריים, מאוד חשוב לבדוק שאין בהם חומרים מזהמים ולוודא שקיים ריכוז גבוה של תרכובות פעילות. שמן שאינו טהור מהווה סכנה של גירויי עור, זיהומים ואף הרעלות.

מכיוון שלא היה תקן מוסכם לשמנים אתריים, dōTERRA הפכה לחלוצה בתחום וקבעה תקן משלה הנקרא (Certified Pure Therapeutical Grade® (CPTG*. הודות לסדרת בדיקות קפדניות ניתן להיות בטוחים שבכל שמן או תערובת שמנים של dōTERRA אין מתכות כבדות, רכיבים מלאכותיים או מזהמים שעלולים להשפיע על בטיחות המוצרים. חלק מהבדיקות בתקן זה אף נועדו לוודא חיי מדף ארוכים ושמירה על יעילות השמנים לאורך זמן.

כדי לקבל שמנים טהורים ביותר באיכות בלתי מתפשרת, חשוב להתייחס גם לתנאי גידול צמחים והליכי הזיקוק. dōTERRA בוחרת זני צמחים להפקת שמנים באופן קפדני ומחושב בעזרת מערך יועצים שמתמחים בבוטניקה, כימיה וגידול מקצועי.

בחברה מבינים היטב שצמחים שונים צריכים תנאי אקלים, קרקע וטיפול שונים. במטעים של dōTERRA המפוזרים ברחבי העולם מחמירים על תנאי גידול מושלמים עבור כל צמח וצמח. מגדלים מנוסים מקפידים לאסוף יבול בזמן מדויק שהכי יטיב עם תכונות של השמן העתידי ודואגים להובלה זהירה ומשמרת למפעלים. למרות שזיקוק שמנים אתריים הינו מדע, מדובר גם באומנות, לכן הזקקים המוכשרים שלנו בעלי ניסיון רב ומשתמשים בטכנולוגיות ומכשור מתקדמים ביותר.

שמנים אתריים טהורים של dōTERRA אינם מכילים שום תוספות מכיוון שאלו יכולות לפגוע בתכונותיהם. החברה דוגלת בייצור של מוצרים טבעיים ולכן מוצריה חופשיים מחומרים מלאכותיים כגון צבעים, חומרי מילוי, פארבנים ועוד. בתוצרת של החברה אין רעלים וחומרי הדברה, יש בה רכיבים טבעיים בלבד והיא לא נוסתה על בעלי חיים.

שמנים אתריים בתקן CPTG® של dōTERRA - הבחירה הכי טבעית והכי בטוחה לשיפור רמת חיים של כל המשפחה!

סטנדרט חדש של איכות לשמנים אתריים